© 2018 by Michał Piela.

Ważna informacja!

Klientów serwisu bardzo przepraszamy za utrudnienia i zawiadamiamy, że ze względu na trwające prace modernizacyjne budynku w tym sezonie przyjmowanie sprzętu narciarskiego i snowboardowego nastąpi później niż w zazwyczaj.

Serwisowanie sprzętu rozpoczniemy prawdopodobnie w drugiej połowie listopada. 

Pomieszczenie serwisowe jest już gotowe, jednak przekazanie pomieszczeń do użytku  nastąpi za około 2 - 3 tygodnie (informacja na dzień 25.10.2019).

Informacje pod numerem 507 084 026.

Obecnie na Górce Szczęśliwickiej trwa końcowa faza przebudowy. Budynek pięknie się prezentuje - bardzo korzystna zmiana. Brawo dla architektów i wykonawcy.

Serdecznie zapraszamy do serwisu (w nowym obiekcie).

 

Godziny pracy:

nieczynne do zakończenia robót budowlanych.

Profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy
 

O NAS

Serwis działa od 2000 roku na Całorocznym Stoku Narciarskim Szczęśliwice. Od 2004 r. do serwisu zaprasza jego nowy właściciel: Jan Piela - Instruktor Wykładowca PZN, trener narciarstwa biegowego, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w narciarstwie biegowym, absolwent i były pracownik naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Sportów Wodnych i Zimowych AWF Warszawa. 

Pracę opieramy na maszynach i automatach renomowanej austriackiej firmy WINTERSTEIGER. Stosujemy najlepsze technologie w zakresie obróbki ślizgów i krawędzi. Corocznie serwisujemy kilka tysięcy nart i snowboardów. Od początku działalności współpracujemy z klubami narciarskimi (m.in. Warszawski Klub Narciarski, Towarzystwo Narciarskie, DeSki, Sporteum, RASC). Zajmujemy się również przygotowaniem startowym sprzętu na konkretne imprezy. Z naszych usług korzystają najlepsi narciarze z Warszawy (i nie tylko) startujący w zawodach FIS, Pucharze Polski PZN, Amatorskim Pucharze Polski, oraz w coraz bardziej popularnych zawodach branżowych. Możemy pochwalić się skromnym udziałem w ich sukcesach. Obsługa zawodników jest dla nas wyróżnieniem i jednocześnie surowym testem umiejętności. Poświęcamy ogromną ilość czasu każdemu etapowi przygotowania sprzętu racing. Mieliśmy przyjemność przygotowywania sprzętu na zimowe Igrzyska Olimpijskie oraz na Mistrzostwa Świata w boardercrossie.

Powierzając nam swój sprzęt, możesz mieć pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo na stoku zależy nie tylko od umiejętności, ostrożnej jazdy czy kasku na głowie. Dobre przygotowanie nart znacznie poprawia nie tylko komfort jazdy, ma ogromny wpływ na bezpieczne szusowanie.

 

  

Serwis narciarski i snowboardowy Sport Serwis Jan Piela, Wintersteiger Mercury, narty Stockli
Serwis narciarski i snowboardowy Sport Serwis Jan Piela, narty Head, Wintersteiger Mercury, struktura
 

Kontakt

Sport Serwis Jan Piela

ul. Drawska 22

02-202 Warszawa

(Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice)

janpielaserwis@gmail.com 

tel. (22) 822 76 73

507 084 026 Jan Piela

533 733 840 Michał Piela

Godziny otwarcia:

Godziny otwarcia podamy po zakończeniu prac remontowych. Planowane wznowienie pracy serwisu - połowa listopada.